Płatność za towar

Sprzedawca udostępnia do wyboru następujące formy płatności:

Płatność przelewem bankowym -po złożeniu zamówienia a następnie po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedawcę, Klient otrzymuje za pośrednictwem poczty elektronicznej dane do przelewu. Na tej podstawie Klient realizuje płatność przelewem bankowym. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia. Płatność należy uregulować w terminie do 14 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży.

Rachunek bankowy, na który należy dokonać płatności przelewem:
Bank PKO BP, numer rachunku: 18 1020 4984 0000 4102 0077 3259.

Dane do przelewu:
LIGHT HOUSE Wojciech Kocoł
Przyborów 10, 32 – 823 Szczepanów

Płatność elektroniczna (online), kartą płatniczą - płatność odbywa się za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych PayU. Wybierając płatność za pośrednictwem PayU, system automatycznie przekierowuje Klienta na stronę płatności PayU, po czym Klient wybiera bank i potwierdza płatność. Ta forma płatności zapewnia natychmiastowy przelew środków na rachunek bankowy Sprzedawcy.

Realizując płatność przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję za pomocą kodu CVV.

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym - płatność gotówką następuje w momencie odbioru zamówionego towaru w Punkcie sprzedaży prowadzonym pod adresem: 

LIGHT HOUSE – Magazyn Wojciech Kocoł, ul. Mickiewicza 34, 32 – 800 Brzesko.

Ta opcja płatności dostępna jest tylko w przypadku towarów standardowych. 

Płatność za pobraniem (przesyłka kurierska) – płatność przy odbiorze przesyłki pobierana jest przez kuriera dostarczającego przesyłkę lub w Punkcie Obsługi Klienta firmy kurierskiej DPD.

Produkt dodany do obserwowanych
Produkt został dodany do porównywarki.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.